Furr buke me rrym

Shitet nga: smajlit 04 Mar 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet furra me rrym shum ekonomike
Me kapacitet 32 buk
Prodhim italjan "cimal"
Furra eshte ne gjendje te mir te punes
Është me shfella duke e përfshirë edhe komoren
Pra eshte shume ekonomike sepse efiqienca eshte maksimale
Furra eshte kjo ne foto
te.044/130/413
38649130413
Info :

049246393
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim