Gjenerator muntus 15 deri 20 kv

Shitet nga: Ilir krasniqi 24 Jan 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet gjeneratori i arthun nga gjemanija asht negjendje te rregullt 2 fazor edhe 3 fazor per ma shum ne numrin tel 044582847 qmimi i fundit 800
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim