Gjenerator

Shitet nga: Gjenerator 04 Nën 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten 2 gjenerator ne gjendje shume te mire
1.IFA prodhim gjerman 40 kw me mbushje solare
(shih foto)
2.MAN -120 kw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim