Hidrauliku per ngritjen e brumit

Shitet nga: Granit Vokshi 10 Jan 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet hidrauliku per ngritjen e brumit dhe tavolina e punes rosfaj per pergatitje te pjekurinave.

Kontakto ne 044 122 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim