Kalender (Kalander per kthim te rrumbullaket)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ermal 08 Pri 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makineri te reja per tubimin e metalit ( PLATE ROLL)
Elektronike ose manuale, te te gjitha permasave.
Nga firma amerikane (JMT USA)
www.jmtint.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim