Kolica per vendosjen e bukes

Shitet nga: Granit Vokshi 10 Jan 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Etazha me gjither kolica + kolica per vendosjen e bukes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim