Makina per Qepje te ndryshme

Shitet nga: bashkim berisha 05 Shk 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Kemi Maqina thjeshta(nje tegelsh) PFAFF 3 cope me qmime te arsyeshme. jan prodhim gjerman, jane ne gjendje te regullt, Nese i merrni 3-jat ka zbritje ne qmim. Kemi edhe lloje tjera te maqinave, kemi edhe dytegelsh,, Brryl Brother etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim