Makinat e Zdrukthtaris

Shitet nga: qendrim 27 Dhj 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shiten makinat me qmim te volitshem makinat jon ne gjendje te rregullt arsya osht se spo i shfrytzojm ato jan ; cafi italian me 4 koka , shpojsa me zingjir , kompersori 200l , dikt dhe abrikter 40 cm . mundeni edhe ne viber me kontaktu .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim