Makine e pastrimit kimi

Shitet nga: Avdyl 16 Mar 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Eshte BOWE 16 kilogramshe e ardhur nga gjermania, ne kuader te saj eshte edhe valaku per hekurosjen e qarqafeve ka edhe ujtin me avull, jane dhe dy makina njera 5 kg tjetra 11 kg per larjen e rrobave eshte dhe nje makin tharse e rrobave..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim