Makine per lidhjen kendore te profilave

Shitet nga: Genti 09 Nën 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makinen per lidhjen kendore te profilave te drurit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim