Maqina per furr buke dhe maqina mishi

Shitet nga: Abazi 11 Krr 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes te gjitha llojet e maqinave per furr buke dhe maqina per mishtore 044 817 343
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim