Maqine per prerjen e pllakav

Shitet nga: Besjan 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes urgjent maqinen per prerjen e pllakav Esht ngjendje shumm tmir e posaa ardhur esht origjinal gjermanee qmimin e ka 130 ero numri tel 045 230 737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim