Milser

Shitet nga: Enver 21 Tet 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Mikseri ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim