Ngarguese e plehut

Shitet nga: Ngarkuse e Plehut 12 Nën 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet ngarkusja per pleh apo per qka do tjeter eshte shum pak e perdorne per ma shum info thirrni ne numrin +37744301605
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim