PASTRUSE PER PVC CNC DHE MAKINA te ndryshme

Shitet nga: Xhavit 11 Pri 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makinat e posa ardhura nga perendimi per prodhimin e dyerve e dritareve nga PVC makinat jan me servise te rrugullta ne gjendje shum te mir te gatshme per tu futur menjëhere ne prodhim:


Makina per saldim me KATER koka,

Makina per saldim nje kokë,

Makina per prerje precize me dy koka, digjitale dhe tjera.

Makina per pastrim,

Makina për hapjen e vrimave te ndryshme (Bagllamave),

Makina për hapjen e vrimave per drenazh,

Makina per prerjen e kendeve (Llajsne),

Makin per prerjen emetalit

KOMPRESOR PER KAPACITET TE MADH

Thithse per pluhur t e sharres

Ipko/Vala 049/044 212527
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim