Pjese te reja per MIMAKI JV3

Shitet nga: Faton 07 Gsh 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
-1 Motherboard / Mimaki JV3 Mainboard – 600 euro
-8 Ngjyrat me Bullk System
(Kartrigja me rimbushje) – 1 cope 20 euro
-8 Qipa qe tregoin mbushjen permanente – 1 cope 35 euro
-4 Thithse te Kokave – 1 cope 50 euro
-1 Senzori i matjes se letres – 70 eur
-4 Dempera te medhenje – 1cope 10 euro
Te gjitha keto pjese jane te reja!
Mund te lejmeroheni ne ket numer telefon ose ne Viber +377-044-928917
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim