Shiten 3 kazana te brumit

Shitet nga: Granit Vokshi 10 Jan 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten 3 kazana te brumit (rosfaj) deri ne 180 kg.

Kontakto ne: 044122991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim