Shitet furra per pjekurina(peciva dhe pice)

Shitet nga: Granit Vokshi 10 Jan 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Furre e vogel, 3 etazha, me rryme dhe gas per pjekurina te ndryshme.

Kontakto ne 044 122 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim