Sistern plini

Shitet nga: gzimi 14 Pri 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
SHITET SISTERNA E PLINIT ME LITER 44000 LITER ASHT ME GJENDJE TE MIR ME TE GJITHA PAISJET
QIMIMI I VOLITESHEM
PER I NFORMATA NE TEL 044122999 0SE 044943 399
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim