Urgjent Urgjent -Shitet Mikseri

Shitet nga: Bedri 18 Jan 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet mikseri italian ne gjendje shum te mir,per mish ose per brum deri 80kg ne gjendje shum te mir...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim