Urgjent urgjent

Shitet nga: Dina 22 Jan 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Mikseri italian per brum dhe mish,ne gjendje te shkelqyer ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim