u shit

Shitet nga: kelmend 12 Pri 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
shes maqin per auto larje +10 metra cev shtes si pas nevoje e ardhme nga zvicrane gjendej shum te mir 044 140 606
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim