Interier për frizere femrash dhe per meshkuj

Shitet nga: komani 17 Tet 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Interiere të ardhura nga zvicrra me cilsi të lart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim