Inventari per frizere

Shitet nga: xxxx 27 Gsh 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   300 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
shitet invetari i perdorur per frizere femrash ku jan dy pasqyre dhe tre dollapa te vegjel gjithashtu edhe nje karrik per larjen e flokeve me qmim te volitshem presim bleres serioz inventari eshte ngjyre e kuqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim