Sallon bukurie

Shitet nga: Sallon 21 Mar 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shes inventarin e sallonit i cili eshte shum ne gjendje te mir dhe shum pak i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim