2 furra picave prefekte per pjekje

Shitet nga: Albani 08 Nën 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes dy furrat dyjat shum mir pjekin per 2 minuta nxehen emadhja usht per 6 pica usht 600 euro evogla usht 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim