2 separe pune dore

Shitet nga: admir 12 Nën 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes 2 separe pa tavoline.punim dore
i madhi 220
i vogli 150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim