5 karrika modeli elizabet pak te perdorura

Shitet nga: jaja 05 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 5 karrika modeli elizabet shum pak te perdorura
Ne gjendje perfekte
Qmimi 35 euro per cop
Ose komplet 150 euro

URGJENT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim