5 shankerica

Shitet nga: admir 12 Nën 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes 5 shankerica ne gjendje te rregullt teknike.
cmimi per cop 60 euro
te gjitha 250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim