APARAT PER KAFE

Shitet nga: Ximi 10 Jan 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet aparati me qmim te volitshëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim