Aparat i Kafes

Shitet nga: Ximi 06 Tet 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes aparatin pe kafe ,prodhim Gjerman i perdorur me dy dorza
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim