Aparat per kaffe

Shitet nga: sinan prushi 14 Dhj 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
aparati eshte ne gjendje shum te mir si dhe serviset i ka te kryera rregullsisht nga Franch Caffe, dhe eshte ne perdorim ende duke funksionuar siq po shihet ne foto: per me shum informata na kontaktoni ne keta numra : 049 / 044 -150-401
Çmimi sipas Marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim