Aparat per pjekjen e pulav dhe fritez me plin te..

Shitet nga: lulzim 01 Mar 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Paisjet shum pak te perdorura fritez me plin aparat per pjekjen e pulave me plin modeli polini italian
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim