Frigorifer

Shitet nga: Arif 25 Shk 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Frigorifer per embelsira dhe kifle ka edhe nje frigorifer perfundi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim