Frigurifer per emelsira

Shitet nga: Arif 06 Mar 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
frigurifer ne gjendje te rrgullt edhe ni fizz posht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim