Furr dhe mikser

Shitet nga: Fati 13 Shk 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet furra per pica shum pak e perdorur,gjithashtu dhe mikseri ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim