Furra e picave ,skara,friteza dhe paisje te ndry..

Shitet nga: bekim 05 Shk 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet furra e picave 2 kateshe elektrike,skara me gaz dhe friteza elektrike ne gjendje shum te mire te gjithat te interesuarit ne te lajmerohen ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim