Furra e picave me plin

Shitet nga: mark 01 Mar 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet furra e picave me plin profesionale ne gjendje shum te mire shum pak e perdorur siq shihet ne foto te interesuarit ne te lajmerohen ne telefon +386 49 115 322 keni mundesi edhe ne viber ne te njejtin numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim