Furra per Pice

Shitet nga: Qazim 06 Tet 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes furren per Pice me qmim te volitshem ,eshte e Re e pa Perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim