Furre me plin

Shitet nga: dion 06 Pri 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
furra eshte ne gjendje te mire perdoren me plin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim