Furre per pjekje me plin

Shitet nga: Arif 06 Mar 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furr per pice dhe byrek.Ne gjendje te rregult .Me 2 furra per pjekje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim