Furre zvicerane me rryme

Shitet nga: Arif 06 Mar 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furre me rrym per pjekje per pica edhe byrek.Ne gjenje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim