Grilli i pulave

Shitet nga: Arber 02 Nën 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet me 3 matorra suplizator edhe komplet elemente
Aupa e rushtilit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim