IVENTAR PER PICERI E RESTUANT

Shitet nga: IVENTAR PER PICERI DHE RESTORANT 21 Shk 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
KUMPLET IVENTARI PER PICERI E RESTURANT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim