Inventar Per Caffe Bar

Shitet nga: Arber 01 Mar 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet inventari per Coffe Bar i cili perbehet nga 4 Kauqa 2 Fotele dhe 6 tavolina te drurit te cilsis se larte .
TE gjitha jan ne gjendje shum te mir qe te perdoren jane shum shum pak te perdorura afro 1 muaj.
Siq shihen edhe ne foto jane moderne dhe klasike Shiten Urgjent me qmim te Arsyeshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim