Invertar i ndyshem

Shitet nga: Berat 22 Gsh 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
1 tv
1 rushtil
1 maqin per perzirjen e mishit
1 maqin per prerjen e mishit
13 tavolina me
Karrika
2 reklama te mdhaja
1 pingpong gjerman
6 reflektor te vegjel
1 reflektor te madh
2 frigorifera
Heker mrezh komplet shkojin
Raftat qe shkojin me qebabtore
Edhe 1 klim
Mundeni me kontaktu ne viber 0037745641677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim