Invertar per lokal

Shitet nga: nili 15 Mar 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes shankin,valolinat per play station,tavolinat e ulse per kompjutera,dy dirta per tavolin te biljardos,nje orman zbukurues,ulse dyshe si dhe karrigat me nje qmin teper te arsyeshem.mund te vini dhe ti shihni vet jan teper te rujatme vetem 2 muaj jan perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim