Invertar

Shitet nga: Pllum 29 Shk 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet invertari shum pak i perdorur ne gjendje te shkelqyshme dhe me cmim mjaft te vulitshem.Skar me plin,mikser per brum, friz edhe 11 muaj garancion ,vitrin,maqin per doner dhe karrika tavolina.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim