Iventar

Shitet nga: Milazim 01 Shk 07:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet komplet inventari
Furr2 otazh. Aparat kafe. Skar. Fertez. Tavolin. Pune. 10 tavolin 40 karrika. Maqin per tost maqin per laken friz te gjitha paisjet per lokal mikser etj.
Munsi ndrrimi nese me komvenon
Viber +37744371714
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim