Iventar

Shitet nga: Xxx 13 Mar 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet iventari
40karrika me 10 tavolin gati te. Rea
Mikser tavolin pune. Furr etj viber
+37744371174
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim